Er zijn een aantal manieren hoe je kunt opdrukken. In de video zie je een overzicht van de meest populaire opdrukvariaties. Bekijk welke vier push-ups je sowieso moet proberen.
Diamond Push-up
De diamond push-up is voornamelijk goed voor je triceps en binnenkant van de borstspieren. Plaats je handen dicht bij elkaar en onder je borstbeen. Maak daarbij een mooi diamantje/driehoekje.
Normale Push-up
De normale push-up is op schouderbreedte. Deze oefening is goed voor je borstspieren, triceps en schouderspieren.
Brede Push-up
De brede push-up is voornamelijk goed voor de rek op de buitenkant van de borstspier. Je bent gewaarschuwd! Deze is super zwaar 🙂
Front Push-up
De front push-up is een perfecte oefening voor de rugspieren (vleugels), triceps, schouders en borstspieren. Dit is de meest zware oefening van alle vier. Probeer hem eens 😉